Ciężary z przeszłości – jak przestać je dźwigać?

 

prowadzą:
Agnieszka Janowska i Dorota Mrówka 

miejsce:
 Studio joga.ma
ul. Jagiellońska 32,
Warszawa

czas:
7 lipca 2024
godz. 11.00-15.00 

organizacja:
Fundacja Upraszczanie

Kurs świadomego życia “Nie daj się zwieść” to cykl 3 warsztatów przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać skuteczne i sprawdzone techniki pracy ze sobą, z emocjami, z myślami, ze stresem i z ciałem. Dla tych, którzy zdobyć konkretne narzędzia nie do samorozwoju, a do samouzdrowienia.
 
Czego dowiesz się podczas kursu:
– jak funkcjonuje nasz umysł i mózg oraz jaki wywierają wpływ na nasze życie?
– jak zmienić swoje podejście do problemów, zamiast ich unikania?
– jak mądrze podejść do samorozwoju: zamiast pasywnej postawy życzeniowej, duchowego bypassingu i toksycznej pozytywności – konsekwentna praca (praktyki wewnętrzne, oddechowe, uważnościowe itp.)?
 
Zajęcia odbywają się w formie krótkiego omówienia i różnorodnych ćwiczeń praktycznych, pozwalających na wyjście z własnego systemu ograniczeń, na zauważenie i odpuszczenie blokad, bo przecież żyjemy przede wszystkim w świecie swojej głowy, a klarowność tego świata pociąga za sobą klarowne „skutki uboczne” na wszystkich płaszczyznach.
 

Warsztat  “Ciężary z przeszłości – jak przestać je dźwigać?”

poświęcony traumie i różnego rodzaju bólowi wewnętrznemu. Traumie nie tej przez duże „T”, a raczej tym odległym bólom i traumom przez małe „t”, których nie zauważyliśmy ze względu na wiek albo wydawały nam się błahostką, a dziś ta przeszłość chce się wydostać wszelkimi sposobami i o coś nam zakomunikować. Gonimy za jakimś rodzajem szczęścia osobistego, zawodowego czy rodzinnego i  nie chcemy spotykać się ze smutkiem, żalem i bólem – nietypowymi sprzymierzeńcami, którzy mogą zrewidować nasze podejście do wielu spraw.
Podczas warsztatu omówimy różne sposoby radzenia sobie z wypartym bólem, przyjrzymy się elementom wpływającym na nasz stan psychofizyczny i przytulimy to, co najbardziej boli.

*

PROWADZĄCE:

Agnieszka Janowska – terapeutka transpersonalna, naturopatka, trochę wariatka, superwizorka i wykładowczyni Akademii Terapii Transpersonalnej. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, specjalizuje się w pracy z niskim poczuciem własnej wartości; w relacjach między bliskimi, dalszymi i tymi, którzy odeszli, ale pozostali w naszych sercach.
 
Dorota Mrówka – autorka książek, nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Prowadzi indywidualne sesje medytacji oraz sesje redukcji stresu w gabinecie „Locus” w Katowicach. Jest szefową i redaktorką wydawnictwa Instytut Tathata.
*
*
KOSZT:
470 zł (w tym kawa i herbata).
Przy zakupie całego pakietu – 3 warsztatów – cena za jeden warsztat wynosi 430 zł.
Gwarancją miejsca jest wniesienie opłaty za warsztat.
 
ZAPISY:
Agnieszka Janowska
info@upraszczanie.pl