Warsztat  “Kiedy ogon macha psem – co zrobić z umysłem, który nas zwodzi?”

prowadzą:
Agnieszka Janowska i Dorota Mrówka 

miejsce:
 Studio joga.ma
ul. Jagiellońska 32,
Warszawa

czas:
26 maja 2024
godz. 11.00-15.00 

organizacja:
Fundacja Upraszczanie

Kurs świadomego życia “Nie daj się zwieść” to cykl 3 warsztatów przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać skuteczne i sprawdzone techniki pracy ze sobą, z emocjami, z myślami, ze stresem i z ciałem. Dla tych, którzy zdobyć konkretne narzędzia nie do samorozwoju, a do samouzdrowienia.
 
Czego dowiesz się podczas kursu:
– jak funkcjonuje nasz umysł i mózg oraz jaki wywierają wpływ na nasze życie?
– jak zmienić swoje podejście do problemów, zamiast ich unikania?
– jak mądrze podejść do samorozwoju: zamiast pasywnej postawy życzeniowej, duchowego bypassingu i toksycznej pozytywności – konsekwentna praca (praktyki wewnętrzne, oddechowe, uważnościowe itp.)?
 
Zajęcia odbywają się w formie krótkiego omówienia i różnorodnych ćwiczeń praktycznych, pozwalających na wyjście z własnego systemu ograniczeń, na zauważenie i odpuszczenie blokad, bo przecież żyjemy przede wszystkim w świecie swojej głowy, a klarowność tego świata pociąga za sobą klarowne „skutki uboczne” na wszystkich płaszczyznach.
 

Warsztat “Kiedy ogon macha psem – co zrobić z umysłem, który nas zwodzi?”

poświęcony temu, jak nasz umysł nas zwodzi i próbuje nas usidlić. Jak wdruki kulturowe i ego wpływają na nas nasze przekonania. Inaczej mówiąc, jak sami się zwodzimy i tego nie zauważamy.
Wpadamy w sidła umysłu zarówno wskutek źle rozumianego samorozwoju, jaki i w kontaktach z innymi ludźmi. A przecież dobrze jest czasem przyjrzeć się sobie i uaktualnić historię, która toczy się w naszej głowie i sprawdzić kto tą historią zarządza. Sprawdzimy również, z której części mózgu najczęściej korzystamy i do czego nas to prowadzi.

PROWADZĄCE:

Agnieszka Janowska – terapeutka transpersonalna, naturopatka, trochę wariatka, superwizorka i wykładowczyni Akademii Terapii Transpersonalnej. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, specjalizuje się w pracy z niskim poczuciem własnej wartości; w relacjach między bliskimi, dalszymi i tymi, którzy odeszli, ale pozostali w naszych sercach.
 
Dorota Mrówka – autorka książek, nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Prowadzi indywidualne sesje medytacji oraz sesje redukcji stresu w gabinecie „Locus” w Katowicach. Jest szefową i redaktorką wydawnictwa Instytut Tathata.


KOSZT:
470 zł (w tym kawa i herbata).
Przy zakupie całego pakietu – 3 warsztatów – cena za jeden warsztat wynosi 430 zł.
Gwarancją miejsca jest wniesienie opłaty za warsztat.
 
ZAPISY:
Agnieszka Janowska
info@upraszczanie.pl