Na grafice widnieje plakat promujący warsztat narzędziowy prowadzony przez Agnieszkę Janowską i Agnieszkę Sanecką-Dąbrowską. W centralnej części plakatu umieszczono prowokacyjne pytanie "Na jakim cmentarzu chcesz leżeć?", a poniżej napis "dla pracowitych, kompetentnych czy może szczęśliwych?". Warsztat jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą odpuścić i spokojnie ze sobą pożyć. Po lewej stronie plakatu znajduje się logo "Wrocławska Manufaktura Zdrowia", a po prawej stronie logo "Manufaktura Świadomości". Całość jest utrzymana w pomarańczowo-niebieskiej kolorystyce, z obrazem anioła na niebieskim tle w dolnej części plakatu.
Warsztat „Na jakim cmentarzu chcesz leżeć?”
 
prowadzenie:
Agnieszka Janowska
Agnieszka Sanecka- Dąbrowska
 
miejsce:
Wrocławska Manufaktura Zdrowia,
Wrocław, ul. Nyska 61 A
 
czas:
23 marca 2024
godz. 10.00-17.00
 
ilość miejsc:
20 osób
 
organizacja:
 
Na jakim cmentarzu chcesz leżeć?
Dla pracowitych, kompetentnych czy może szczęśliwych?
Zapraszamy na warsztat dla tych, którzy chcą spojrzeć sobie w twarz, przyjrzeć się sobie i swojemu życiu z różnych poziomów. Zauważyć to, czego nie możemy bądź nie chcemy widzieć.
Będzie bardzo konkretnie, czasem mocno, czasem delikatnie, ale też w punkt. Proponujemy Wam podróż przez umysł, energię i ciało – przez te światy, które są ze sobą połączone, a nasze pełne pośpiechu życie i nauka chce je na siłę oddzielić.
Nauczymy się jak odpuszczać, jak patrzeć i jak nie dawać się zwodzić – przede wszystkim samemu czy samej sobie – i jak tym wszystkim się opiekować.
Wykorzystamy do tego cały wór narzędzi z bioenergoterapii, terapii transpersonalnej, fizjoterapii i medytacji. I każdy będzie mógł zabrać ze sobą coś do domu, a chętni będą też mogli zostawić to, czego już nie potrzebują.
To nie magia, to moc ukryta w Twoim umyśle, dłoniach i sercu, wykorzystaj ją w najważniejszym swoim projekcie – ŻYCIU!
 
Prowadzące:
Agnieszka Janowska – terapeutka transpersonalna, naturopatka, trochę wariatka, superwizorka i wykładowczyni Akademii Terapii Transpersonalnej. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, specjalizuje się w pracy z niskim poczuciem własnej wartości; w relacjach między bliskimi, dalszymi i tymi, którzy odeszli ale pozostali w naszych sercach.
www.upraszczanie.pl
Agnieszka Sanecka-Dąbrowska –
fizjoterapeutka, bioenergoterapeutka i pasjonatka pracą z ciałem. Prywatnie matka, żona i kochanka… Prowadzi warsztaty o tematyce związanej z poszerzaniem świadomości i samouzdrawianiem człowieków. Narzędzia jakie stosuje w pracy z ludźmi to ruch, taniec, oddech i samoakceptacja.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
DATA: 23.03.2024 (sobota)
MIEJSCE: Wrocław, ul. Nyska 61 A
Godz. 10.00 – 17.00 (przerwa obiadowa około godziny 13.00 – obiad we własnym zakresie)
INWESTYCJA: 570 zł (w tym kawa, herbata i ciasteczka). Gwarancją miejsca jest wniesienie opłaty za warsztat.
Konto podamy w wiadomości prywatnej.
ILOŚĆ MIEJSC: 20
ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU
SMS: +48 731.757.373
lub mail:
kontakt@manufakturaswiadomosci.pl