Warsztat 
“Żyj harmonijnie – praca z myślami i emocjami”

 

prowadzą:
Agnieszka Janowska i Dorota Mrówka 

miejsce:
 Studio joga.ma
ul. Jagiellońska 32,
Warszawa

czas:
13 kwietnia 2025
godz. 11.00-15.00 

organizacja:
Fundacja Upraszczanie

Podczas warsztatu “Żyj harmonijnie – praca z myślami i emocjami” nauczysz się obserwować swoje myśli i emocje oraz nimi odpowiednio zarządzać. Dowiesz się także jak radzić sobie samodzielnie z utartymi schematami myślowymi, nawykowymi rekcjami emocjonalnymi oraz przekonaniami, które utrudniają życie. Proste praktyki uważności oraz techniki oddechowe skutecznie pomogą zapanować nad stresem, stanami lękowymi, a także nad skłonnością do pisania „czarnych scenariuszy”. Nauczysz się skutecznie relaksować umysł i ciało.

Czego dowiesz się podczas warsztatu:
– jak oddychać, by szybko się uspokoić?
– jak skutecznie rozluźnić i zregenerować ciało?
– jak wyciszyć rozbiegany umysł?
– jak zapanować nad negatywnymi emocjami i stresem?
– jak wprowadzić do swojego życia spokój i równowagę?

Warsztat ma charakter czysto praktyczny, większość czasu zajmują ćwiczenia pod okiem i według wskazówek nauczyciela. Wszystkie są bezpieczne i może je wykonywać każdy, bez względu na wiek czy stan zdrowia. Najlepsze efekty osiągniesz przenosząc uzyskaną wiedzę do swojej codziennej, samodzielnej praktyki.

*

PROWADZĄCE:

Agnieszka Janowska – terapeutka transpersonalna, naturopatka, trochę wariatka, superwizorka i wykładowczyni Akademii Terapii Transpersonalnej. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, specjalizuje się w pracy z niskim poczuciem własnej wartości; w relacjach między bliskimi, dalszymi i tymi, którzy odeszli, ale pozostali w naszych sercach.
 
Dorota Mrówka – autorka książek, nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Prowadzi indywidualne sesje medytacji oraz sesje redukcji stresu w gabinecie „Locus” w Katowicach. Jest szefową i redaktorką wydawnictwa Instytut Tathata.
 
KOSZT:
do 28 lutego – 357
od 1 marca do 29 marca –  417
od 30 marca do 12 kwietnia –  477
 
Gwarancją miejsca jest wniesienie opłaty za warsztat.
 
ZAPISY:
Agnieszka Janowska
info@upraszczanie.pl